ابوالفضل زورویی‌نصرآباد از شعرا و طنزپردازان به‌نام است. در خبگزاری مهر، خبر بیماری و بستری شدن ایشان را خواندم و متاثر شدم. البته آنچه از من ساخته‌ست دعاست و آرزوی بهبود...

ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، شاعر و طنزپرداز در بیمارستان بستری شد

محمد زرویی‌نصرآباد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عارضه قلبی و بستری شدن شب گذشته برادرش، ابوالفضل زرویی‌نصرآباد در بیمارستان گفت: برادرم از نوروز امسال دردی را در قفسه سینه خود حس می‌کرد که این موضوع شب گذشته بیش از اندازه شد و باعث شد که او را به بیمارستان امیرالمومنین (ع) منتقل کنیم که تشخیص پزشکان آنجا هم سکته قلبی و بستری شدن در بخش CCU بود.

وی افزود: شب گذشته توانستیم بعد از تشخیص اولیه از بیمارستان کسری برای او پذیرش بگیریم و الان هم برادرم در CCU همین بیمارستان بستری است.

زرویی‌نصرآباد افزود: برادرم الان وضع جسمی خوبی ندارد. جدای از سکته قلبی با عفونت ریه هم مواجه شده است، ولی به هوش است. پزشکان هم بر بالین وی در حال انجام آزمایش‌هایی هستند تا نوع درمان وی مشخص شود. ممکن است او احتیاج به آنژیو داشته باشد.

زرویی ادامه داد: برادر من سابقه بیماری قلبی نداشت، اما به بیماری دیابت مبتلا بود و حتی چند سال قبل نزدیک بود این بیماری منجر به قطع پای وی نیز بشود.

http://www.mehrnews.com/detail/News/2028008

/ 3 نظر / 20 بازدید
یه مامان

متاثر شدیممم

اکبر

دیشلمه های دلنشین زرویی توی ابدارخانه های گل آقایی هنوز داغ و تازه ست. شب عید با کلی بدبختی آدرس پاتوقش توی احمد آباد رو گیر آوردم. کاش این اتفاق فرصت نشستن دوباره پای حرفهای این مرد نازنین رو از من نگیره... دیروز که این خبر رو توی مهر خوندم یخ کردم.