یک سالگی

"همین چند خط" یک ساله شد. شاید در طول این یک سال به هزار و یک دلیلِ باخود و بی‌خود نتوانسته باشم چیزی که تویِ ذهنم بوده را در این‌جا منتشر کنم اما با این حال "همین چند خط" را همیشه دوست داشتم و دارم. امیدوارم در سال پیشِ رو با یک "همین چند خطِ" بهتر با هم  باشیم.

 

[.] 

"دل‌نوشته‌هایت یک‌ساله شد... همین چند خط‌ها روزی هزاران خط و فکر خواهد شد و بی‌شمار انسان آن‌را خواهد خواند... نوشته‌هایی با جان و دل... این است یادگار چند خطِ رضای عزیز برای آیندگان... چند خط‌هایت روان باد... همین"

ا.نادری

"تولد وبلاگتون مبارک. من با همین چند خط‌ها کلی خاطره دارم. با همین چند خط‌ها آروم شدم وقتی عصبی بودم، شاد شدم وقتی ناراحت بودم، حتی به فکر فرو رفتم وقتی زیادی سرخوش بودم و ...! سال جدید هم همینطور خواهد بود. حتمن..."

هاجر

"همین چند خط، همه ی دارایی ما از هیاهوی بی انتهای دنیایی که آخر هم نفهمیدیم کی به کیه. همین چند خط، حاصل شب های نخوابیدن و روزهای گس و بی حوصله ی چهارفصلی که می گذره و تنها توی ثانیه شماری های آخر سال میشینیم و حساب می کنیم و از ته دل آه می کشیم و می گیم «یک سال دیگه هم رفت». همین چند خط، شاید بتونه تلخی اینهمه تکرار رو بگیره و گاهی هم کام  ناکام مارو شیرین کنه. برای اینکه همیشه چراغ این خونه روشن باشه و شیرین مزاجی اون موندگار، دعا می کنم."

اکبر کریمی / روزنامه نگار

"این خط وُ پاره خط وُ همین چند خط ها بود که بخش کوچیکی از زندگی شمارو به روایت قلم توصیف می کرد .... من که از خوندن این خط ها لذت بردم تولدش مبارک تولد 100 سالگی وِبِتون ایشاالله"

مهسا

"اینها  فقط همین چند خط نیست؛ سرخطه"

متین

/ 5 نظر / 21 بازدید
هاجر

تولد وبلاگتون مبارک:) من با همین چند خط ها کلی خاطره دارم. با همین چند خط ها آروم شدم وقتی عصبی بودم، شاد شدم وقتی ناراحت بودم، حتی به فکر فرو رفتم وقتی زیادی سرخوش بودم و ...! سال جدید هم همینطور خواهد بود. حتمن :)

اکبر

همین جند خط، همه ی دارایی ما از هیاهوی بی انتهای دنیایی که آخر هم نفهمیدیم کی به کیه. همین چند خط، حاصل شب های نخوابیدن و روزهای گس و بی حوصله ی چهارفصلی که می گذره و تنها توی ثانیه شماری های آخر سال میشینیم و حساب می کنیم و از ته دل آه می کشیم و می گیم «یک سال دیگه هم رفت». همین چند خط، شاید بتونه تلخی اینهمه تکرار رو بگیره و گاهی هم کام ناکام مارو شیرین کنه. برای اینکه همیشه چراغ این خونه روشن باشه و شیرین مزاجی اون موندگار، دعا می کنم.

پرچونه

این خط وُ پاره خط وُ همین چند خط ها بود که بخش کوچیکی از زندگی شمارو به روایت قلم توصیف می کرد .... من که از خوندن این خط ها لذت بردم تولدش مبارک تولد 100 سالگی وبتون ایشاالله [گل]

متین

اینها فقط همین چند خط نیست. سرخطه.

پری

همین چند خط را یک سال نمی کشد که می شناسم .... که می خوانم ... که از خواندنش لذت می برم تولد یک سالگی مبارک.