خداحافظ کیا!

 

 

خیلی اهل ورزش نیستم. حتا فوتبال. مشتاقانه فوتبال را تماشا نکردم مگر در مواقعی خاص. مثلن همین بازی پرسپولیس و فولاد. بماند که باخت پرسپولیس موجب حزن و اندوه! شد اما از آن بدتر غربت و غم مهدوی‌کیا بود که در هنگام خداحافظی از مستطیل سبز، تنها بود و هیچ‌کدام از دوستان و یاران و عوامل تیم همراهش نبودند.

در حد فهمم، یحیی گل‌محمدی را دوست ندارم. هیچ‌وقت دوست نداشتم. هرگز بازیکن ویژه و به یادماندنی‌یی نبوده. کار خاصی در زمین فوتبال نکرد که امروز از آن حری زده شود. اما حرکت و رفتارش در قبال مهدوی‌کیا نام او را در ذهن‌ها ماندگار خواهد کرد. البته نه نامی خوش؛ که بدنامی و بدرفتاری و نازیبایی...

کیوان کثیریان در خبرآنلاین یادداشت خواندنی و بی‌تعارفی در این‌باره نوشته که خواندنش لطفی دارد.

به اینجا سر بزنید؛نقش گل محمدی و اخلاق در ماجرای خداحافظی غریبانه مهدوی کیا

 

/ 4 نظر / 19 بازدید
متین

برد حق سپاهانی ها بود هر چند من یک پرسپولیسی هستم. باید اغراق کرد بازی از این بدتر نمی شد. ولی نمی دانم برد و باخت پرسپولیس دقیقاً چه ربطی به خداحافظی یک اسطوره ملی دارد که اگرها را سردار برایمان ردیف می کند. چیزی که عوض دارد گله ندارد...گیریم که جام را از دست دادیم...سال بعد، سال بعدتر از بعد. جام را یک روز دیگر می شود به دست آورد ولی دل شکسته ی مهدوی کیا را هرگز.

اکبر

اگر اتفاقی غیر از این می افتاد حتما مایه ی تعجب بود. اینجا ایران است. جا برای بزرگ شدن و بزرگ ماندن ندارد.

زینب

واقعاً حق مهدوی کیا این نبود.خیلی بهش بی احترامی کردن . 5 دقیقه بازی خداحافظی اونم با سپاهان اونم دقیقه 115 عادل فردوسی پور دقیقه 90 بازی یه حرف خیلی خوبی زد گفت اگه الان یکی گل بزنه و بازی تموم بشه بعد تکلیف مهدوی کیا چی می شه که هنوز نیومده توی زمین؟؟ ولی فقط تقصیر گل محمدی هم نمیتونه باشه چون فکر نکنم اونقدری جذبه داشته باشه مشکل یه جای دیگست.

پرچونه

از فوتبال بیزارم ...به نظرم زیادی خاله زنکه باوجود اینکه رو دست مردا میچرخه ... اما مهدی کیا رو دوس داشتم ...نمیدونم چه سالی بود که جام جهانی هارو پیگیری میکردم اونجا بود که از مهدوی کیا خوشم اومد همیشه هم تو ذهنم این بود چقدر آروم و متین ِ ظاهرش ... امیدواریم روزهای بهتری براش رقم بخوره ...