غریبه

 
انسان ممکن است با یک نفر بیست سال زندگی کند و آن شخص برایش یک غریبه باشد، می‌تواند با یک نفر بیست دقیقه وقت بگذراند و تا آخر عمر فراموشش نکند.

اگر خورشید بمیرد / اوریانا فالاچی / ترجمه‌ی بهمن فرزانه
  
نوشته‌ی : رضا فضل‌اله نژاد ; ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/٢٧
برچسب‌ها : اوریانا فالاچی

گریه‌ی بی‌اختیار...

 

گر بدانی حال من گریان شوی بی‌اختیار

ای که منع گریه‌ی بی‌اختیارم می‌کنی

  
نوشته‌ی : رضا فضل‌اله نژاد ; ساعت ۳:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۱٩
برچسب‌ها : شعر ، وحشی بافقی

 

ابوالفضل زورویی‌نصرآباد از شعرا و طنزپردازان به‌نام است. در خبگزاری مهر، خبر بیماری و بستری شدن ایشان را خواندم و متاثر شدم. البته آنچه از من ساخته‌ست دعاست و آرزوی بهبود...

ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، شاعر و طنزپرداز در بیمارستان بستری شد

محمد زرویی‌نصرآباد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عارضه قلبی و بستری شدن شب گذشته برادرش، ابوالفضل زرویی‌نصرآباد در بیمارستان گفت: برادرم از نوروز امسال دردی را در قفسه سینه خود حس می‌کرد که این موضوع شب گذشته بیش از اندازه شد و باعث شد که او را به بیمارستان امیرالمومنین (ع) منتقل کنیم که تشخیص پزشکان آنجا هم سکته قلبی و بستری شدن در بخش CCU بود.

وی افزود: شب گذشته توانستیم بعد از تشخیص اولیه از بیمارستان کسری برای او پذیرش بگیریم و الان هم برادرم در CCU همین بیمارستان بستری است.

زرویی‌نصرآباد افزود: برادرم الان وضع جسمی خوبی ندارد. جدای از سکته قلبی با عفونت ریه هم مواجه شده است، ولی به هوش است. پزشکان هم بر بالین وی در حال انجام آزمایش‌هایی هستند تا نوع درمان وی مشخص شود. ممکن است او احتیاج به آنژیو داشته باشد.

زرویی ادامه داد: برادر من سابقه بیماری قلبی نداشت، اما به بیماری دیابت مبتلا بود و حتی چند سال قبل نزدیک بود این بیماری منجر به قطع پای وی نیز بشود.

http://www.mehrnews.com/detail/News/2028008

  
نوشته‌ی : رضا فضل‌اله نژاد ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۱٩

پریدیم... پریدیم

 

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند

از گوشه‌ی بامی که پریدیم، پریدیم

  
نوشته‌ی : رضا فضل‌اله نژاد ; ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۱٧
برچسب‌ها : شعر ، وحشی بافقی